Gündem

“Fetullah Gülen yakalandı, sabaha doğru Türkiye’ye getirilecek”

Sabri Balaman’ın hazırlayıp sunduğu ‘Ters Kutuplar’ programında çok dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı. Programa katılan Gazeteci Yazar Ali Tarakçı, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in iade etmek üzere gözaltına alındığını iddia etti. Tarakçı “Fetullah Gülen sabah Türkiye’ye getirilecek” dedi.

Diğer Haberler

3 Yorum

  1. Şayet F. GÜLEN Türkiyeye iade edilecekse; Yerine mutlaka birisini koymuş olmaları gerekir ki. Mutlaka onu ayarlamışlardır. Veya F. GÜLEN’in işlevi bitmiştir.. Abd ve siyonistler için ise yaramaz hale gelmiştir… Bu durumda vazgeçilemez ülke olan Türkiye ile daha fazla zıtlaşmanın Onu Rusya ile müttefik ortak haline getirmek Abd menfaatlerine uygun değildir…
    Bu durumda Türkiye ne yapacak elbette bu suyu sıkılmış posayı alacak.. Yargılayacak mahkum edecektir. Muhalefet ise Seçim öncesi Erdoğana Trump kıyağı diyecektir… Yani Erdoğan Abd ‘nin adamı olmakla karalamak istenecektir.. Erdoğanda Abd ye FETÖ yetmez MÜNBİÇİ ve Fıratın dogusunu bize teslimedin diyecektir…

  2. Onun zaten yaşı yetmiş ömrü bitmiş. Yakalansa ne olur, yakalanmasa ne? Asıl dikkat edilmesi gereken şey Fethullah Gülen teröristinin başlattığı darbe girişimini CHP+HDP+İP+SP ittifakı devam ettiriyor. Bu partilerin bütün söylemleri ABD’nin İngilizce demeçlerinin Türkçe tercümesi gibi. Kısacası ABD; FETÖ ve PKK’yı destekliyor Türkiye’de muhalefet partileri de FETÖ ve PKK ile işbirliği yapıyor. Fethullah Gülen’den daha vahim olanı Atatürk Hava Limanı’nda darbe akşamı darbeci teröristler tarafından güvenliği sağlanan FETÖ elebaşıdır. O daha dinç ve meşru muhalefet konumunda. Öteki elebaşı da darbeden önce meydanlarda 15 Temmuzda başbakan olacağım diye bas bas bağırıyordu. O da meşru muhalefet konumunda. HDP zaten eşittir PKK. Bir diğeri de açık ve net İngiliz patentli. Bunlar varken Fethullah Gülen’e ne gerek var?

  3. Seçim yatırımı olarak düşünüyorum ne hikmetse seçime 1 ay kala gönderiliyor….yakalandı diye yazmışsınız zaten tutuklu değildiki yeri yurdu belliydi ….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close