2.ManşetGündem

4 çocuğunun gözü önünde eşinin boğazını kesti!

Bolu'da, 4 çocuk annesi Iraklı Saja Jamel Mansur (29),hakkında uzaklaştırma kararı olan eşi Haydar Fadıl Haşim (36) tarafından bıçakla boğazı kesilerek öldürüldü. Türkiye'ye gelmeden önce Irak'ta polis memurluğu yapan Haydar Fadıl Haşim, polis merkezine giderek teslim oldu

Bolu’da, 4 çocuk annesi Iraklı S.J.M. (29), hakkında uzaklaştırma kararı olan eşi H.F.H. (36) tarafından bıçakla boğazı kesilerek öldürüldü. Cinayet sırasında yaşları 2 ile 10 arasında değişen 4 çocuğun Irak vatandaşı bir yakınlarının yanında oldukları öğrenildi.

Türkiye’ye gelmeden önce Irak’ta polis memurluğu yapan H.F.H., polis merkezine giderek teslim oldu. Olay, saat 19.30 sıralarında Beşkavaklar Mahallesi İskender Sokak’ta meydana geldi.

İddiaya göre, Irak uyruklu H.F.H., bir süredir ayrı yaşadığı 4 çocuğunun annesi eşi S.J.M.’nin evine gitti. Daha önce Irak’ta polis memurluğu yaptığı öğrenilen H.F.H. ile eşi arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle H.F.H., eşini göğsünden 3 kez bıçaklayıp boğazını kesti.

H.F.H., daha sonra Bahçelievler Polis Merkezi’ne giderek teslim oldu. Cinayetin gerçekleştiği giriş katındaki eve Cinayet Büro ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri geldi. Ekipler evde incelemelerde bulundu.

UZAKLAŞTIRMA KARARI VARMIŞ

4 çocuk annesi S.J.M.’un 1 hafta önce eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini söyleyip uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi. Ayrıca cinayet sırasında yaşları 2 ile 10 arasında değişen 4 çocuğun Irak vatandaşı bir yakınlarının yanında oldukları öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, kadının cesedi Cumhuriyet Savcısı’nın incelemelerinin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi morguna kaldırıldı.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close