Gündem

Ahmet Kural’dan ilk sözler…

1 Kasım Perşembe günü Adliye'ye giderek Ahmet Kural'dan şikayetçi olan Sıla Gencoğlu, şiddet gördüğünü iddia ederek 3 ay koruma kararı aldırmıştı. Ahmet Kural, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelerek ifade verdi.

Geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural’ın şarkıcı Sıla’ya karşı şiddet uyguladığı iddiaları magazin dünyasına bomba gibi oturmuştu.

Fiziksel şiddet gördüğü gerekçesiyle suç duyurusunda bulunan Sıla Gencoğlu’nun bu iddialarına karşılık Kural, ”Atılan iddialar tamamen bir oyundur” diyerek kamuoyuna bir açıklama yapmıştı.

AVUKATI SİBEL AYDIN’DAN AÇIKLAMA GELDİ!

Ahmet Kural’ın avukatı Sibel Aydın, ”Herkese merhaba günlerdir yaratılan manipülasyon sürecinde, müvekkilimin ifade vermediğini ısrarla belirtmiştim. Ahmet Kural’ın talebiyle bu olayı kamuoyuyla paylaşmama kararı aldık. Müvekkilim ifadesinde olayın tüm ayrıntılarını anlatmıştır. Toplum tek taraflı bilgilendirilmiş ve algı yaratılmıştır. Adil yargılanma hakkına ve savunma hakkına herkesin saygı duyguması gerekmektedir. Sıla’nın avukatını İstanbul Barosu’na şikayet edeceğiz. Asılsız iddialar, iftiralar ve hakaretler yargıya taşınacak, yasal süreç başlatılacaktır.” ifadelerinde bulundu.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close