Gündem

Arda Turan ne kadar ceza alacak? 5 yıldan 15 yıla hapis cezası…

Geçtiğimiz günlerde bir mekanda şarkıcı Berkay ile kavga eden ve burnunu kıran ardından silahla hastaneye gelen Arda Turan ne kadar ceza alacak? Olay yeri kamera kayıtları ile yaşananların net olarak ortaya konulabileceğini aktaran uzmanlar “Hakkındaki iddialar doğruysa Arda Turan cezaevine girebilir” dedi.

Milli futbolcu Arda Turan’ın yaşadıkları tartışmanın ardından burnunu kırdığı ünlü sanatçı Berkay halen hastanede. Arda Turan tarafından darp edilen Berkay durumu hakkında henüz net bir açıklama yapılmazken kavga sonrası hastaneye silahla gelen Arda Turan emniyette ifade verdi. Bunun üzerinde İstanbul Barosu’na üye avukat Alper Sarıca, şarkıcı Berkay ile olan kavgası ile gündeme gelen Arda Turan ne kadar ceza alabileceğini açıkladı.

ARDA TURAN NE KADAR CEZA ALACAK?

Arda Turan’ın 5 yıldan 15 yıl 6 aya varan sürelerde hapis cezası alabileceğini söyleyen avukat Alper Sarıca, olay yeri kamera kayıtları ile yaşananların net olarak ortaya konulabileceğini aktardı. Av Sarıca, “Hakkındaki iddialar doğruysa Arda Turan cezaevine girebilir” dedi.

ARDA TURAN’IN İFADESİNDE ÇARPICI DETAY!

Beşiktaş Araştırma Büro Amirliğinde hakkındaki iddialarla ilgili sorgulanan Arda Turan, ifadesinde, “Ben eğlence mekanına gittim. Burak Yılmaz oradaydı. Birlikte otururken, Berkay yanımıza geldi. Omuzumdan ve yakamdan tutarak beni kendine doğru çekti. Ben de sinirlendim ve ne oluyor diyerek vurdum. Ben Berkay’ın eşini tanımıyorum, kendisiyle herhangi sohbetim olmadı. Benim peşinden tuvalete gittiğim ve koluna dokunduğumu söylüyor. Bu doğru değil, ben tuvalete falan gitmedim. Görüntülerde de tuvalete gitmediğim, taciz etmediğim ortadadır.” dedi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close