2.ManşetGündem

Eşi tarafından vurulan genç kadından acı haber!

Batman'da dün sabah yaşanan cinnetin nedeni ortaya çıktı. Rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan 24 yaşındaki Kübra Oğur, çocuk yaşta evlendiği ve 8 yaşındaki çocuğunun babası olan Bilal Oğur ile ayrılığın eşiğindeydi. Bir hafta önce çocuğunu da alıp babaevine döndü. Dün sabah Bilal Oğur, işe giderken eve dönmesi için konuştuğu karısını vurup intihar etti. Yaşam savaşı veren genç kadından acı haber geldi. Kübra Oğur yaşamını yitirdi

Bulut Kutlu’nun haberine göre Bilal Oğur (35) ve Kübra Oğur (24) 9 yıl önce evlendi. Çift anlaşmazlık yüzünden ayrılığın eşiğine geldi. Kübra Oğur bir hafta önce 8 yaşındaki çocuğuyla birlikte babaevine döndü. İddiaya göre Bilal Oğur, karısını telefonla arayıp ‘Eve gelmezsen seni, kendimi ve çocuğu öldürürüm’ diye tehdit etmeye başladı.

Özel bir rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan Kübra Oğur’un arkadaşları, genç kadının eşinin tehditleri yüzünden 3 kez koruma talep ettiğini öne sürdü. Emniyet yetkilileri ise Oğur’un kocasını şikayet ettiğini ancak koruma talebinde bulunmadığını söyledi.

GENÇ KADIN DA YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Bilal Oğur dün sabah kayınpederinin evinin önüne gidip eşini bekledi. İşe gitmek için evden çıkan eşinin eve dönmesini istedi. Çıkan tartışma sonrası tabancayla eşini vuran Bilal Oğur sonra kendi başına ateş etti. Hastaneye kaldırılan Bilal Oğur hayatını kaybetti. Ağır yaralı olan Kübra Oğur da yaşam mücadelesini kaybetti. Genç kadının cesedi otopsi için Batman Bölge Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close