BIST1.409,56%9.2945
USD9.2595%0.79
EURO10,7585%0.85
ALTIN526,39%-0.72
Akit HaberDünyaAzerbaycan’a karşı ahlaksız hamle! Ar damarı çatlayan Ermenistan namussuzlukta suçüstü yakalandı: Karabağ’da “kadın pazarlığı”
Dünya

Azerbaycan’a karşı ahlaksız hamle! Ar damarı çatlayan Ermenistan namussuzlukta suçüstü yakalandı: Karabağ’da “kadın pazarlığı”

2. Karabağ Savaşı’nda aldığı yenilgiyi hazmedemeyen ve türlü türlü alçaklıklara imza atan Ermenistan, ahlaksızlığına bir yenisini ekledi. Ermeni çetelerin Karabağ’da sulhu bozmaları için Rus gözlem gücü askerleriyle fuhuş yaptırmak için “kadın pazarlığı” yaptığı ortaya çıktı.

Abone OlGoogle News
10 Ekim 2021 18:11

Azerbaycan askerleri, Ermeni çetelerin Dağlık Karabağ'da konuşlu bulunan Rus askerlerine sulhu bozmaları için Ermeni kadın getirdiği anları görüntüledi. Bu durumun tüm sınır hattı boyunca artık normalleştiğini belirten Azerbaycanlı siyaset bilimci Aziz Alibeyli, Ermenilerin kendi kadınlarını kirli emelleri için kullandıklarını söyledi.

Ermeni çeteler, Dağlık Karabağ'da konuşlu Rus gözlem gücü askerlerine köylerinden getirdiği kadınlara fuhuş yaptırıyor. Azerbaycan askerleri, Hankendi sınırında bir grup Ermeni çetenin kontrol noktasına taşıdığı kadınların bölgeye gelişini ve Rus askerlerle pazarlık anlarını kaydetti.

"SSCB döneminde de benzer şeyler yapıldı"

Azerbaycanlı siyaset bilimci Aziz Alibeyli, bu durumun tüm sınır boyu normalleştiğini söyledi. Alibeyli "SSCB döneminde 300 bin Rus ve Ermeni kadının Türk şehirlerine fuhuş amaçlı gönderildi. Hedef Müslüman Türkleri ahlaki olarak yozlaştırmak ve asimile etmekti'' dedi.

"Sulhu bozun" rüşveti

Sıcak hatta yaşanan fuhuş rezaletinin ''sulhu bozun rüşveti'' olduğunu belirten Aziz Alibeyli, fakirlik ve yokluk içerisinde kıvranan kadınların çok düşük fiyatlarla bu yola sürüklendiği bilgisini verdi.

İşgalci çetelerin kadınlarla birlikte içki ve uyuşturucu da getirdiğini anlatan Alibeyli, "Aynı durum 1. Karabağ Savaşında çok yoğun bir biçimde yaşandı. Gerek Ermenistan dışında yaşayan diaspora gerekse Karabağ'daki işgalciler, kendi kadınlarını karanlık, kirli emelleri için acımasızca kullanıyorlar" diye konuştu.

"En fazla 5 yıl içinde Karabağ'ı yeniden alacağız" diye aldatıyorlar

Bölgede aktif olarak görev yapan Azerbaycanlı bir binbaşı "Ermeni kadınlar kaçak silah, uyuşturucu, cephane geçişini kolaylaştırma amaçlı da kullanılıyor. Benzer tuzaklara bizim askerlerimizi de çekmeye çalışıyorlar ancak bu konuda ciddi tedbirler aldık. Kadınlar adına üzülüyoruz. Hâlen işgal altında kalan Karabağ topraklarında 25 bin Ermeni yaşıyor. Hiçbir gelir kapısı yok. Rusya, Ermenistan hatta Azerbaycan'a gitmek isteyenler de bırakılmıyor. O insanları 'En fazla 5 yıl içerisinde tüm Karabağ'ı yeniden alacağız' diye aldatıyorlar. Onları gelecekte kalkan yapacaklar. Kendi kızlarını, kadınlarını şimdi de böyle iğrenç işlerde kullanıyorlar" ifadelerini kullandı.

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar