Dünya

Polise gitti “kocam beni dövdü” dedi ama bakın ne ortaya çıktı

Avustralya'da internet üzerinden tanışarak evlenen çiftin arasında çıkan kavgada kadının kocasına oynadığı oyun pes dedirtti. Kocasına "sana neler yapacağımı göreceksin" diyen kadının kendini yumruklayarak polise gittiği görüntüler ortaya çıktı.

Avustralya’nın Sydney kentinde yaşanan bir olay internet üzerinde tanışıp da kurulan evlilik düzenlerinin pek de sağlam olmadığını gözler önüne serdi. The Sun’ın haberine göre Sydney’de yaşayan Faisal Khan isimli kişi internetten tanıştığı Faslı Asmae isimli kadınla görüşmeye başladı ve kısa süre sonra evlendi.

8 aydır evli olan çiftin nisan ayında evliliğinde sıkıntılar yaşanmaya başladı. Karısının kendisini Avustralya’da oturma vizesi için kullandığından şüphelenen Faisal, özel bir avukat tuttu.

İddialara göre bu duruma sinirlenen genç kadın kocasına “sana neler yapacağımı göreceksin” dedi ve koşarak daireden ayrıldı. Bir süre sonra da polis ekipleri evine gelerek Faisal’ı ‘şiddet’ten gözaltına aldı.

Süreç boyunca 20 bin dolarlık harcama yapan Faisal hemen kamera görüntülerini bulmak için araştırmalarda bulundu ve şoke eden görüntülere ulaştı.

Faisal Khan ise genç kadına dava açmaya ve ülkeden sınır dışı ettirmeye hazırlanıyor.

KENDİNİ YUMRUKLADI POLİSE GİTTİ

Soruşturma kapsamında ele geçirilen görüntülerde Asmae’nin asansöre bindikten kısa bir süre sonra kendini yumrukladığı görülüyor.

Daha sonra asansörden inerek hızla uzaklaşan kadın soluğu karakolda alıyor ve yetkililere durumun aile içi şiddet olduğunu belirtiyor.

Polis ise ifadeler doğrultusunda Faisal Khan’ın evine baskın düzenleyerek adamı gözaltına alıyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close