DünyaÜst Manşet

ABD’yi sarsan bombalı paketlere yenisi eklendi!

Amerikan CNN televizyonu, yayımladığı son dakika haberinde New York polisinin Tribeca bölgesinde incelediği şüpheli paketin alıcısının Robert De Niro olduğunu açıkladı.

CNN, içinde patlayıcı madde bulunan pakette alıcı olarak Robert De Niro’nun yazdığını duyurdu. Trump’a karşı küfürlü ifadeler kullanarak ABD Başkanı’nı destekleyen kesimlerin tepkisini çeken Oscarlı aktör De Niro, dünden itibaren gönderilen paketlerin dördüncü hedefi konumunda.

Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın Washington’daki evi ile eski ABD Başkanı Bill Clinton ve eşi eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton’ın evlerine, içinde patlayıcı maddelerin bulunduğu paketler yollanmıştı.

Amerikan Gizli Servisi, eski başkanlara yollanan bu paketlerin, “patlayıcı madde içerme riskine karşı postalara yapılan rutin denetimler esnasında” tespit edildiğini ve paketlerin, Obama ve Clinton’a ulaşmadan önce ele geçirilerek gereken işlemin yapıldığını bildirmişti.

Bu arada New York Polisi, yayın kuruluşu CNN’in de içinde bulunduğu Time Warner Center’a da benzeri bir paket gönderildiğini açıklamıştı. Macar asıllı Amerikalı milyarder iş adamı George Soros’un New York’taki evinin posta kutusunda hafta başında patlayıcı madde bulunmuştu.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close