BIST1.407,46%8.6452
USD8.6391%0.12
EURO10,1320%0.10
ALTIN493,87%0.33
Akit HaberAktüelHürriyet yazarından Yıldız Tilbe'ye aşı çıkışı: Büyük laf ettin
Aktüel

Hürriyet yazarından Yıldız Tilbe'ye aşı çıkışı: Büyük laf ettin

Koronavirüs aşısı ve PCR testi olmayı reddettiğini söyleyen Yıldız Tilbe'nin aşı olduğu iddia edilmişti. Hürriyet yazarı Tilbe'ye 'Hani PCR testi yaptırmam' diyordunuz?" sözleriyle seslendi...

Abone OlGoogle News
09 Eylül 2021 16:21

Hürriyet yazarı Orkun Ün, aşı ve PCR testi karşıtı söylemleriyle gündeme gelen şarkıcı Yıldız Tilbe'nin "PCR da olmayacağım, aşı da olmayacağım. Ne yani çalışmam yasaklanacak mı? Kendi konserime giderken PCR mı olacağım, olmam!" sözlerini hatırlattı. Ün, "Salı akşamı Kuruçeşme’de konseri vardı Tilbe’nin. Konsere çıktı mı? Çıkmamalı? Nasıl olur bu? Acaba aşı mı oldu? Gibi sorular kafama dönerken, güzel haberi aldım. Geri adım atmış. PCR testi yaptırmış. Negatif sonucunu alınca da konsere çıkabilmiş. Yani aşı olduğu iddiaları doğru değil. Zaten tek doz aşı sahneye çıkmak için yetmiyor, iki doz aşının tamamlanmış olması gerekiyor. O yüzden şimdilik PCR ile sorunu çözmüş Yıldız Hanım" dedi.

ÜN, YAZISINA ŞÖYLE DEVAM ETTİ:

"Ama hani... 'PCR testi yaptırmam' diyordunuz? 'PCR testleri insanların beynine dışarıdan müdahalede bulunulmasını sağlıyor' diyordunuz? 'PCR büyük oyundur, bu oyuna gelmeyin' diye ‘büyük’ laflar ediyordunuz? Demek ki neymiş? Büyük konuşmamak gerekiyormuş. İş ekmek parası olunca ‘şov’ yapmayı bırakmak gerekiyormuş. Şimdi aşı ve PCR karşıtları düşünsün. En büyük kalelerinizden biri olan Yıldız kalesi yıkıldı, geriye bir tek Yeşim Salkım kalesi kaldı."

Yazma kurallarını okudum ve kabul ediyorum.600 karakter kaldı
×

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde akittv.com.tr’nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır.
Yazılanlardan akittv.com.tr sorumlu tutulamaz.

0 Yorumlar
  • Yeniden eskiye
  • Eskiden yeniye
  • Öne Çıkanlar