2.Manşet

AK Parti’li Turhan veda etti

AK Parti İzmir Milletvekili İbrahim Turhan, aktif siyaset hayatını sonlandırdığını açıkladı. Turhan, siyasete veda açıklamasını sosyal medya hesabından yaptı.

AK Parti İzmir Milletvekili İbrahim Turhan, siyasete veda edeceğini duyurdu. Turhan, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla aktif siyaset hayatına nokta koyduğunu bildirdi.

AK Parti’li Turhan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eski Başbakan Davutoğlu’a ve İzmir halkına teşekkür etti. Turhan, şunları kaydetti:

“Bugün gerçekleştirilen Ak Parti İzmir Kongresi ile Şubat 2015’te yine İzmi’de başladığım aktif siyasi faaliyet dönemimin sonuna geldim. Üzerimde bir emanet olarak taşıdığım milletin vekaleti görevini gerektiği gibi yapmak ve tertemiz bir biçimde bitirmek hamdolsun nasip oldu. Başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve beni siyasete davet ederek millete bu görevde hizmet etmeme vesile olan o günkü Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu olmak üzere bu süreçte destek olan tüm teşkilat mensuplarına ve İzmirli hemşehrilerime şükranlarımı arz ediyorum.”

Etiket

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close