• İstanbul 34 8 °C
 • Ankara 6 3 °C
 • İzmir 35 9 °C
  • 19 Şubat 2018
  

  Susturun artık şu soytarıyı!

  Sanatçı bozuntusu İlyas Salman soytarısı, "Bostancı Camii'nden çağırıp 'vaaz verir misin?' deseler gidip komünist manifesto'yu arapça okurum" diyerek islamiyet'in değerlerine saldırdı.

  Salman daha önceden de bir çok defa vatandaşlara hakaret etti, islamı aşağıladı ancak hiçbir ceza almadı. Kamuoyunun büyük tepkisini çeken Salman’ın yaptıklarının hesabını ne zaman vereceği merak konusu.

  İslam düşmanı sanatçı bozuntusu İlyas Salman küstah açıklamalarına bir yenisini daha ekledi.

  Her fırsatta islam’a saldırmayı gelenek hale getiren soytarı Salman, Posta Gazetesine verdiği açıklamalar ile islamiyetin değerlerine hakaret etti.

  Yakın zamana kadar FETÖ’cü olduğu ortaya çıkan Türk Solu’nda yazılar yazan şarlatan İlyas Salman, “Bostancı Camii’nden çağırıp vaaz verir misin deseler gidip komünist manifestoyu arapça okurum” dedi.

  İslam düşmanı soytarının bu açıklamaları toplumun büyük kesimi tarafından tepkiyle karşılandı.

  Halkın değerlerine hakaret etmeyi görev addeden İlyas Salman, bu milletin hafızasına islam düşmanlığı ile kazındı.

  İlyas Salman, 2010 yılında müslüman olmadığını “islamı kabul etmiyorum” sözleri ile ilân etmişti.

  Salman aynı açıklamasında Ak Partiye oy veren yüzde 47’lik kesime aptal diyerek hakaret etmişti.

  Salman şarlatanı 2012 yılında ise Antalya Film Festivalinde yaptığı konuşmada anayasa referandumuna evet diyen vatandaşlara “sığır” diyerek alçak yüzünü kameralar önünde sergilemişti.

  Şarlatan Salman, okullarda din dersine de karşı çıkarken yine müslümanlara hakaret etti.

  İlyas Salman, kamuoyunun gözü önünde islama ve müslümanlara hakaret ediyor, bununla da yetinmiyor ülkenin yarısına da hakaret üstüne hakaret yağdırıyor.

  Bu durum karşısında cumhuriyet savcılıkları ise henüz harekete geçmiş değil.

  Oysa ki Türk Ceza Kanunu açık. TCK’nın 216. Maddesine aynen şöyle yazıyor.

  Madde 216-(1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

  (3) Halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır."

  AKİT HABER olarak biz de halkı olarak soruyoruz.

  İslam ve halk düşmanı bu soytarı hakkında ne zaman soruşturma açılacak?

  Bu alçak ne zaman yaptıklarının hesabını verecek?

   

  Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  Necip Dağdeviren 03.10.2016 04:19
  Kimse müslüman olmak zorunda değil. Kimse aynı düşünmek durumunda hiç değil. Kaldı ki aynı din içinde birçok mezhep ve farklı düşünceler de hayat bulabilmekte. Çelişki hayatın varlık sebebi. Eleştiri her zaman bir haktır. Namaz kılmayanlar hayvandır imasında bulunanlar içinde keşke hassasiyet gösterseniz. Alevilerin ibadet hakkı içinde sorumluluk hissetseniz. Ermenilere dönük yapılan ırkçılığı da kınasanız. Ülkeyi soyup saraylarda yaşayanları da eleştirseniz. Emek verip hayatı var edenlerin sorunlarını da gündemleştirseniz. Ayrıca komünist manifesto islama hakaret mi ediyor? Komünist manifestonun yazarlarından Karl Marx Osmanlı İmparatorluğu'nun dağılmamasını savunmuştur. Katılmadığım bu düşüncesi sizin hoşunuza gidecektir.
  Ugur tepe 27.09.2016 09:40
  Ben ak partili ve ayni zamanda konya'li bir vatandasim ,ilyas Salman'i cok uzun zamandir taniyor ve ailecek gorusuyoruz,onceleri bende sizler gibi dusunuyordum onun hakkinda,fakat onu taniyinca bu dusuncelerimin ne kadarda yersiz oldugunu anladim,evet inanciz oldugunu her firsatta dile getiriyor fakat bunu emin olunki kalben soylemiyor,kendisinin islama bakis acisi cok farklidir,ve emin olunki bir cok inananda daha fazla islam bilgisine sahip,oyleki evinde kuran'i kerimi bas ucuna koyan ve Kuran'i kerimi hatmetmis bir insandir kendisi ayrica tevrati ve zeburu da cok bilen bir insandir.ayrica bunu soylemeyi istemezdim fakat mecbur kaldim,ilyas Salman bir cok koye ve fakir ailelerine her ay kolilece yardim yapmaktadir fakat bunu once Allah (c.c)sonra ben ve ailesi disinda hic kimse bilmiyor,icinde Allah sevgisi ve Allah korkusu olmayan bir insan bunlari yapmaz,nacizane tavsiyem bir insan hakkinda kotu yorum yapmadan once o insanin ic dunyasina girmek gerekir diye dusunuyorum,Hz,Mevlananin obir cumlesiyle sozlerimi bitiriyorum "Gel ne olursan ol yine de gel" ohalde bizlere hic birsey soylemek dusmez saygilarimla
  Ilyas incir22.09.2016 11:24
  Soytari da sarlatan da sizsiniz. Olayları carpitmayin bencillik. ..
  Selahattin ılgaz 20.09.2016 14:01
  Sizin imamlarınız her hafta faşist bildirge okuyor camilerde ,bu sanatçı ardaşımız kendi inandığı kominist manifestoyu okumak istiyor ,ben içeriğini okudum işçi sınıfının iktidarını savunuyor,akit islamcı sermaye sınıfının temsilcisidir,saldırgan uslubunuzu düzeltin .Konyal'ı bir insan olarak sizi kınıyorum.ayrıca islam ezilenlerin yada işçi sınıfının yanındamı?yoksa sermaye sınıfının yanındamı..?akit olarak cevap verin
  S1NAN 20.09.2016 13:06
  adam ne demisse hepsi dogur, sizin icinize oturmus.
  Mustafa 20.09.2016 08:40
  Bu kafiride bürgün gebecek
  Gulizar 20.09.2016 00:45
  Ilyas salmanin o kadarida ileri gidecegini sanmiyorum.Iltes salmana saldirmadan ilk önce, tecavüzcüleri tutuklasinlar, hirsizlar, devleti soyanlar, cocuk evliligini Kabul edenler, dinimizi kötüye kullananlar, yobazlara dinciler saymayla bitmiyor. Biraktim sanatcilari. Ilk önce kendi kapinizin önünü temizleyin
  Omur20.09.2016 00:16
  Merak ediyorum anayasanin maddelerinden bahsedip ceza bekleyen kafa.... Aceba ayni seyi yalakaligini yaptiniz kesim icinde anayasadan behsedermi , hani ne bileyim ( tek dil ,tek din gibi zirvalar soyleyenide ayni maddelerden yargilasak.... ) fisle!emek sizin DNA niza islemis ...
  deniz devrim 19.09.2016 22:55
  Bu anlatan asıl soytarı İlyas Salmanın tırnağı olabilir mi birde hakaret edip duruyor
  Ömer ÖZTÜRK 19.09.2016 22:54
  Başbakana, CumhurBaşkanına Ve Yahut Atatürke Hakaret Etse Şimdi Çoktan Kulübeye Girmişti Yorumsuz. KAHROLSUN DİN DÜŞMANLARI.
  ÖMER ATÇI 19.09.2016 22:48
  İSLAM DÜŞMANLARI İÇİN ''YAŞASIN CEHENNEM '' DİYORUM. ÜLKEMDE BAYKUŞ SESLERİNİ DUYMAK İSTEMİYORUM
  Canan canan 19.09.2016 19:40
  Kim ne dese desin İlyas Salman seviyoruz seniAdam gibi adamsın
  Sana ne 19.09.2016 17:53
  Peki halkin bir kesiminin benimsedigi dini degerlerden dolayi yakanlar ne kadar ceza alir?Yoksa terfi edilip milletvekili falan mi yapilir?
  m gök 18.09.2016 21:44
  Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş.Gebermesi yakın demekki keferenin.
  fikret 18.09.2016 20:18
  seningibi sığığıroğlu sığları hayvanlar gününde seni kesip hayvanlara yem yapmak lazımdensiz ahmak ve soytarı biri olarak hep öyle kallacan
  MİLLET 18.09.2016 19:19
  Muhatap olup prim yaptırmayın bu ucubeye! Zaten yaşı gelmiş geberip gidecek!
  Ahmet Ahmet 18.09.2016 17:27
  Posta gazetesi niye onu muhatap alıyor. Almasın
  Zekeriya erler18.09.2016 15:11
  Zaten suratında meymenet yokki soytarılık bile yapamaz bu suratsız o yüzden ne dediği de hiç önemli değil
  Sefer. Yokuş 18.09.2016 11:25
  Bütün bu allahsızları kim yetiştirdidinsizler harıl harıl çalışıyor müslümanlar horul horul uyuyorey Müslümanbu din hepimizin diyni deyilimneden sesimiz. Çikmıyorbualçak komünistlerneden bukadar havlayor çünkübiz diynimize sahip çıkmıyor uz. Bu düzeni dinsizler kurmuşyetiştikleritabikidinsiz olacak cumhuriyet savcılarından ne bekliyorsunuzonlarında bir çoğuaynı zihniyetbir Müslümangerçekleri söylese hemen harekete geçerler. Yıllarboyu bu. MemleketteAllahdiyenlerihapse attılar kimsediyne Allah'a sahipçıkmıyor Bir hocamızanlattımuhterem müslümanlar Allah'ıseviyormusunuzdedibizlerde Allah'ı sevdiğimiz için buradayızdedik yalansöyleyinizbende içinizdeben60yaşındayımhayatımda hiçduymadım biradamAlllah içinbiriniöldürmüşama iki. Ahlaksızkavga yapıyorbirbirinesenin allahımı. Diynime diyeküfrediyorbizdeduyarız.Onaküfrediyor Deriz peki Allah be dinhepimizin deyiliminedenahlaksız din. Ve Allahbenimdediynim. Neden küfrediyorsundiyebiliyormuyuz birisi anamızaavradımıxaküfretmehemen kırtlagına. Yapışırızdemekkibizler avratlarımızıallahdan dahaçok seviyoruz dedi. Türkiye'de Kadınlarçıplak dolaşıyor kimse den. Çityok amabirbacımız örtülügördülermi.Dinsizlerhomurdamayabaşlar hanı sen. Müslümandınhain. Neden Karışıyorsunhani. Hürriyet'vardı sanavar hüriyet.Bana. Neden. Yok. Bu. Dinsizler.Yılardır.Bizi. Baskı. Altında tutdular.Şimdi. Bu. Hükümetsizevarsa demokrasi Bizede. Olacak. Dedi. Bütün. Bunun. İçin. Havlayorlardinsizlerbu ülke. IslamÜlkesisevmeyenlerMoskova'ya Yeter. Yıllarca Ettigimiz zulümbir. Gün inşallah. Sizinde.Putlarınız. Kırılacak dünyadaki Bütün. Putlar. Kırıldı. Zalimler. İçin. Yaşadın. Cehennem
  Gürkan ergün 18.09.2016 10:01
  Biz Müslüman bir ülkenin Müslüman evlatları olarak ateist İlyas'a saygı duyuyorsak bilsinki korkumuzdan değildir yaradılandan ötürüdür fakat çok üstümüze gelinirse tarihi açıp okumasını tavsiye ederim ( kurtuluş savaşını Çanakkale savaşını ) diyelimki bunlarda yetmedi yakın tarihe baksın darbe girişimine Suriye harekatına bak İlyas es geçme bak evlat
  Toplam 30 yorum12