• İstanbul 34 8 °C
 • Ankara 6 3 °C
 • İzmir 35 9 °C
  • 18 Ocak 2018
  

  Bu hain ulusal bir tehlike

  Can Dündar yine köşesinden zehir saçtı

  Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

  mustafa bülent ege 06.10.2016 17:24
  hiç dinleaizsizmedim.. dinlemeyede gerek duymuyorum..eğer bu ülkede faizlerin bilmem 10-12 seviyelerindeyken hiç faizsiz kredi kullanabiliyorsa bu herif uluslar arası bir örgütün oyuncağıdır...bugün face bok taki sayfamda yazdım...işbankasının kuruluşunda kimler mevduat hesabı açmıştır ve ne kadar yatırmıştır..iş bankası cumhuriyetkurulurken devletten -savaştan gizlediklerisermayeyi aklamak içinmi kuruluştur...blabla...bla...
  kazım 06.10.2016 00:08
  Can Dündar ve arkdaşları yurtdışına kaçıp oradan havlamaya devam ediyor. iyi bilmeli ki, rüzgarın esmesi kayadan bir şey eksiltmez. Başka bir ifade ile it ürer kervan yürür. onun için kaçtı, ipini tutanların işaretine göre havlamaya devam ediyor. Bunlar vatan hainlerikendi vatanlarını başkalarına ispiyon eden zavallı uşaklardır.
  Ahmet Yücel 05.10.2016 23:11
  Şu an devam eden Akit Tv canlı yayını için teşekkür ediyorum. Şu hadisi şerif fetö vb ni anlatıyor olabilir mi?”Ahir zamanda dünya menfaati için dini alet eden riyakârlar çıkar. Sözleri baldan tatlıdır. Bunlar kuzu postuna bürünmüş birer kurttur.” (Hadis-i Tirmizi)

  Son Eklenenler